Детските дрешки

Moderator: Fireball

mata_kosmata

Re: Детските дрешки

Post by mata_kosmata » Tue Jul 20, 2010 7:00 am

Мишанка wrote:За простирането - гледам да ги опъна хубаво и следите от щипките да не са на видимо място (по раменете).
Аз пък простирам под мишниците - малко по-бавно съхнат, но поне със сигурност не се виждат следите от щипки, освен това трикотажните блузи и тениски не се разтягат в кръста като роклички.
Image Image

Margaritka

Post by Margaritka » Wed Jul 21, 2010 1:08 pm

mata_kosmata wrote:Аз пък простирам под мишниците - малко по-бавно съхнат, но поне със сигурност не се виждат следите от щипки, освен това трикотажните блузи и тениски не се разтягат в кръста като роклички.
И аз така, и разбира се дрехата обърната наобратно! :thumbup: :daisy:

Jaklin

Post by Jaklin » Wed Jul 21, 2010 2:27 pm

За петната мога да кажа, че си взимам от една приятелка, която се занимава с козметика и препарати един спрей на амерканската компания Amway.
Чисти перфектно вякакви петна.Досега не е имало пропуск.Пръскаш оставяш няколко минути и после переш.

Image

А това е прахта за пране с която пера на същата фирма:

Image

От две години ги ползавм, екологично чисит продукти са и почти не миришат на нищо.Само на чисто :thumbup:
Простирам дрехите наопаки, не обичам да гладя, но се налага. :think:

.:.Demi.:.

Post by .:.Demi.:. » Fri Jul 23, 2010 8:07 pm

Да дам и аз своя принос в темичката с изпитани лично трикове:
Петна от плодове като ягода, череша, малина, къпина... излизат като се натрие петното с кисело мляко, оставя се да престои 20-тина или повече минути и после се пере с обикновен препарат.
Петна от ръжда изчезват като се мокри петното и се поръсва с лимонтозу /лимонена киселина/, оставя се да престои известно време и после се изпира.
Мислих, че темата е само за детски дрешки, но виждам, че пишете по принцип за изпирането на дрехите, така че без да спамя ще ви препоръчам срещу мазни петна универсалния препарат Meglio:
Image
Пръскам върху изцапания участък, след минути пускам в пералнята. Междудругото това наистина е универсален препарат - с него чистя, плочки, мивки, фурни, пера и дори пише, че чисти двигатели на коли :crazy:
Невероятно, но факти! :thumbup: :lol:
Image

lenny

Post by lenny » Fri Jul 23, 2010 10:08 pm

Ааааа за Меглиото потвърждавам - невероятен е!
Image
Един за всички, всички за един!!!

Post Reply