Порасналите ни Крушлета срещат любовта

Moderator: Fireball

lenny

Порасналите ни Крушлета срещат любовта

Post by lenny » Tue Dec 28, 2010 10:46 pm

Много си мислех тези дни по темата.
Любовта е прекрасно, светло и вдъхновяващо чувство, а какво остава за първите трепети на нашите пораснали вече Крушлета!
Тук вече се събрахме доста сериозен отбор, които май имаме какво да си кажем по тази така прекрасна тема. И понеже ми се иска нашите деца да изпитат тези прекрасни чувства близо до нас, под нашето одобрение, с нашето разбиране и добро отношение, а не като повечето от нас навремето принудени да лъжат и да се крият.
И така докато някои от нас подмолно се уговаряха да внучеправят - няма да посочвам :lol: :oops: :roll: , други пък вече се радват на прекрасните нови чувства при порасналите си деца и лично мен много ме кефят.
При нас засега все още няма нищо за споделяне - след изпепеляващата ни първа любов - във 2-ри клас, сега любовчията Боби смята, че момичетата са тъпи и грозни :oops: или поне съученичките му.... та аз си чакам кротко. Лъчи също за кратко беше увлечен от едно прекрасно момиче в стария си клас, но за жалост смяната на училището ги раздели ... кой знае пък живота кога и как ще ги срещне пак - отбелязала съм, че случайностите не са чак толкоз много в този живот.
И така - пишете девойки... и младежи!
Image
Един за всички, всички за един!!!

Quasimodo

Re: Порасналите ни Крушлета срещат любовта

Post by Quasimodo » Tue Dec 28, 2010 10:55 pm

lenny wrote:... сега любовчията Боби смята, че момичетата са тъпи и грозни :oops: ...
Хи-хи-хи... :mrgreen: Ослушвай се за най-грозната и тъпа. Ама толкова грозна и тъпа, че чак си заслужава този факт да се споменава под път и над път :think: Тя ще да е :mrgreen:
Ехххх... Има пилета, на които им остава още мааааааааааааааааааааалко спокойствие. Има и такива, за които купонът вече се вихри :yahoo:
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

rumix

Post by rumix » Tue Dec 28, 2010 11:17 pm

Ние пък си имаме гадже още от детската градина :mrgreen: И двамата знаят, че са гаджета, макар да се виждат няколко пъти годишно :lol: и то, ако ние с майка й решим да пием кафе. Това не пречи обаче да се натъкна на един разговор в скайп след рожденния му ден, където тя му споделя колко й е било криво, че не могли да останат насаме, за да се целуват :wtf: :lolno: :lol: Малиии, това момичетата са опасниииии :mrgreen: Майки, пазете синовете си! :lol: :mrgreen:
Ей ги на на последния му рожден ден есента:

Image
Last edited by rumix on Tue Dec 28, 2010 11:25 pm, edited 1 time in total.

Margaritka

Post by Margaritka » Tue Dec 28, 2010 11:20 pm

rumix wrote:Това не пречи обаче да се натъкна на един разговор в скайп след рожденния му ден, където тя му споделя колко й е било криво, че не могли да останат насаме, за да се целуват :wtf: :lolno: :lol:
Извинявай, за Марти ли става въпрос, дето чака Дядо Коледа? :smiliesSet1007:
ImageImageImageImage

rumix

Post by rumix » Tue Dec 28, 2010 11:22 pm

Margaritka wrote:Извинявай, за Марти ли става въпрос, дето чака Дядо Коледа?
Хахаххахахахахаааа, даааааааа, точно за него. И все пак още вярва в стареца, колкото и да се опитвах да го убедя, че съм аз :lol: :mrgreen:

Quasimodo

Post by Quasimodo » Tue Dec 28, 2010 11:23 pm

Така е... :cry: Романтичните и нежни души винаги получават присмех и подмятания. Марти си е пич, само дето докато го научи има рахат да пати...
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

Vanhorne

Post by Vanhorne » Tue Dec 28, 2010 11:27 pm

Margaritka wrote:
rumix wrote:Това не пречи обаче да се натъкна на един разговор в скайп след рожденния му ден, където тя му споделя колко й е било криво, че не могли да останат насаме, за да се целуват :wtf: :lolno: :lol:
Извинявай, за Марти ли става въпрос, дето чака Дядо Коледа? :smiliesSet1007:
ооох, ще се начуруликам бе хора.... :lol:

Ама никой в училищната не е писал, а тук веднага се е разгоряла дискусия!
smiliesSet1228 Ани ще накара всички ни да се чувстваме щастливи! Обичам това Бичме smiliesSet1228 smiliesSet1228 smiliesSet1228

rumix

Post by rumix » Tue Dec 28, 2010 11:28 pm

Аааа и там ще се включим Ванх, ама трябва да си събера акъла малко :lol: :mrgreen: Яяяя кажи ти за Герганка???? А ???? :mrgreen:

Margaritka

Post by Margaritka » Tue Dec 28, 2010 11:29 pm

Vanhorne wrote:Ама никой в училищната не е писал, а тук веднага се е разгоряла дискусия!
Ванх, ние сме свободни души и ежедневни теми като даскалото не ни вълнуват.
Дай ни възвишени теми за "Любовта, морето и... още нещо!" smiliesSet1030 smiliesSet1342
ImageImageImageImage

lenny

Post by lenny » Tue Dec 28, 2010 11:30 pm

Ма какво общо има пък сега Дядо Коледа не разбирам - да речем Бобииии дето принципно е съвсем наясно, че няма Дядо Коледа беше толкова щастливо ухилен и ми четеше с кеф пасажи от писмото му до него ;) ;) ;) , за разлика от киселяка Лъчи дето още не е ич сигурен как стоят нещата, нищо че се прави на голямата работа на детското парти :))))) :lol: :lol: :roll:
Еййй чакайте да ви кажа Боби пък какъв е пич ( като стана дума за Дядо Коледа та се сетих - малко минутка за реклама) - та подаръка, който Боби беше купил на Ники за Коледа ( със негови спестени пари) е невероятна енциклопедия за БМВ - Ники се размаза от кефффф, аз пък получих дървено пиленце - статуетка - пак от Боби :clap:
ми добро си ми е детето - айде край на рекламата :clap:
Иначе Румка и аз одавна съм констатирала девойките, колко са напористи напоследък :lol:
Image
Един за всички, всички за един!!!

Post Reply