Порасналите ни Крушлета срещат любовта

Moderator: Fireball

lenny

Re: Порасналите ни Крушлета срещат любовта

Post by lenny » Tue Dec 28, 2010 11:32 pm

Vanhorne wrote: ооох, ще се начуруликам бе хора.... :lol:

Ама никой в училищната не е писал, а тук веднага се е разгоряла дискусия!
Налиииии - чак не се и надявах така да ви допадне тази тема, ама - на!
Обаче се кефя че ще имаме какво да си пишем тук.
Във 2-ри клас Боби подари на въпросната си възлюблена девойка плюшено мече със сърце за 14.02 - мдаааа и тя беше най-красивата в стария му клас, ама после се разделиха като приятели :roll:
Image
Един за всички, всички за един!!!

Quasimodo

Post by Quasimodo » Tue Dec 28, 2010 11:35 pm

lenny wrote:... и аз одавна съм констатирала девойките, колко са напористи напоследък :lol:
То па вие 'щото едно време чепкахте вълна и ронихте царевица след училище :wtf:
Същите кукувици, само дето тогава "бяхте грозни и тъпи", ако правилно си спомням smiliesSet1042 smiliesSet1042 smiliesSet1042
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

Мелани

Post by Мелани » Wed Dec 29, 2010 11:26 am

Ей с глас се смях ..... каква тема само :yahoo:

Рано е за участие.....

Руми :yahoo: , Марти каквато е кротка "Дева" и душичка ..... охрана ще ви трябва скоро ;)
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Image

Vanhorne

Post by Vanhorne » Wed Dec 29, 2010 6:23 pm

Руме, Герганка за сега е ОК. Имаше едно "гадже" дето я преследваше, но тя не беше много въодушевена. Все ми повтаряше: "Бе, мамо бе аз май искам за съм сингъл. К'во само ме пита къде съм, какво правя и такива разни... ми не ми харесва". Викам си малеее Гаргано моме, дали и ти няма като баща ти да си единак...бррр, дано да не е. Казвах й да е внимателна с Джейкъб и тя беше, но накрая му каза, че не е готова за сериозна връзка. Аз разбира :clap: , тъй като наистина на 14 малко раничко ми се види :mrgreen: (к'ва съм гад, а?). Сега обаче е сингъл момата, но харесва Джъстин, той обаче вЕтър го вее на бЕл кон момъка, хич и не вдява и не се занимава с такива неща. Играе си ХВОХ и госпоИците хич не са му на дневен ред. Та, така сме за сега. Вчера каза, че нещо май й харесва Герет и Джейсън, а аз не можах да се стърпя и прихнах :D :mrgreen: :D. Голяма фога е Герганска...все се заричам да почана тефтер с бисерите дето ръси на БГ-английски...бая смях ще падне.
smiliesSet1228 Ани ще накара всички ни да се чувстваме щастливи! Обичам това Бичме smiliesSet1228 smiliesSet1228 smiliesSet1228

milasara

Post by milasara » Wed Dec 29, 2010 10:51 pm

Смешно ви е на вас, ама ще ви питам като ви опре до д- то. :mrgreen: Както знаете, нашият човек се раздели с девойката в края на лятото, след 7г. връзка. :crazy: Много, ама много се вкисна и още не му е минало. Изобщо не желае да говори нито с мен, нито с Ого. Направо не знам как да му измъкна от устата нещо по темата, че да мога да му помогна. Снощи обаче се прибра със смучка на врата. :mrgreen: При моята констатация какво има на врата, каза, че паднал по стълбите. :lol: Питах го как се казват тези стълби- само се захили под мустак. ;) Надявам това да е знак, че излиза от дупката. :thumbup:
Image Image Image

Vanhorne

Post by Vanhorne » Wed Dec 29, 2010 11:13 pm

milasara wrote:... каза, че паднал по стълбите. :lol: Питах го как се казват тези стълби- само се захили под мустак. ;) Надявам това да е знак, че излиза от дупката. :thumbup:
ех, тия стълби бееее :smiliesSet1007:
smiliesSet1228 Ани ще накара всички ни да се чувстваме щастливи! Обичам това Бичме smiliesSet1228 smiliesSet1228 smiliesSet1228

Quasimodo

Post by Quasimodo » Wed Dec 29, 2010 11:21 pm

Не виждам, какво смешно има :problem: Това си е трудова злополука :eh:
Това "стълбите" са си опасно нещо. Докато се научиш да се катериш безопасно и вече не те държат краката :roll:
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

lenny

Post by lenny » Thu Dec 30, 2010 12:51 am

Милаааа :lol: :lol: :lol: :lol:
Чакайте сега да ви разкажа и аз една случка от преди 20 години ( че дали не е и повече, ама да не издребняваме :lol: ).
Таааа така с Ники сме сравнително доста скорошни гаджета и на нашите им е ясно, че има някой, ама още КГБ-то не е разучило подробности.
Прибирам се аз една доста късничка вечер ( около 1-2 часа ще да е било) и тихичко на пръсти си влизам в стаята, даже лампа не паля да не събудя систъра. В един момент връхлита фадър по пиДЖама и ме гледа страховито :twisted:
-Колко е часа?! - пита той ( кат"че ли не е проверил колко е)
- Мииии позакъснях малко! - миролюбиво отговорям аз щото отговора в прав текст не е в моя полза.
- Ти на това закъснение ли му викаш?! Това си е ранно прибиране ... ми вика фадър и ме гледа страховито.....
В следващия момент ме поглежда страховито и пита :
- А къде са ти обиците?!
Тушшшшшшшшшшшшш
Тогава ходех с коса малко под раменете и винаги пусната, така че рядко ми се виждаха съвсем отчетливо ушите и обиците - еле пък в 2 през нощта !!!!
А аз като последния шматарок посегнах да си пипна ушите ... ми де да знам баси къде са ми обиците! :lol: :roll:
Мдааааа, пък на другия ден в офиса на Ники се разиграва следната сценка. Той го раздаваше тогава финансист и вика влизам в офиса и почвам нещо да ръкомахам и да обяснявам на един колега, той обаче не вдява тогава аз си свалям сакото и го мятам на един стол .... и от джоба ми изпадат едни обици .................... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Един за всички, всички за един!!!

Zazzy

Post by Zazzy » Mon Jan 03, 2011 9:53 pm

Аууу, пак със закъсмемие се включва във веселбата :D
Руми, викаш, майките да си пазят синчетата :lol: така-така......

Ванхи, няма как да е единак и сингъл Герганка, толкова е красива, а и добричка изглежда. Тъй че виж там някое пищовче, или пък пушка.... да имаш близо до себе си за всеки случай ;)

Сара, дано да е излязъл от дупката младежа :!:
Image

Image За където и да бързате, спрете за малко, дайте шанс на любовта!

milasara

Post by milasara » Tue Jan 04, 2011 1:36 am

Ха такааа- имаме развитие! Нашите "стълби" се казват Ивон. :mrgreen: Снощи са пренощували у баба му (ама как се изразявам,а 8-) ), а днес леко закачливо ме попита дали нямаме намерение скоро да пътуваме някъде с децата, щото щяло да му е добре да има празен апартамент. :lol: Запознали се в самолета- и тя учи в Ню Касъл и е една година по- малка. Баба му днес се обади да каже клюката, ама КГБ вече знаеше. :mrgreen:

Лени, както е видно, КГБ не спи и наблюдава. Ти може да не знаеш къде са ти обиците, ама фадъра всичко вижда. ;)
Image Image Image

Post Reply