Подходящи местенца за посещения с малки деца

Moderator: Fireball

milasara

Re: Подходящи местенца за посещения с малки деца

Post by milasara » Tue Apr 12, 2011 1:18 am

Илче, ето един детски клуб в района, в който сме ходили и ни хареса http://prikazka.net/ Между другото, в делничните дни е много приятно и в зоологическата градина.
Image Image Image

Илче

Post by Илче » Tue Apr 12, 2011 2:04 pm

Ето още нещо, което ми казаха - www.spaggo.com - restorant/kafe i s detska chast
ImageImage

milasara

Post by milasara » Wed Apr 13, 2011 1:09 am

Илче, има го в първия ми пост в темата. ;) Наистина е хубаво, но както казах и тежкарско- най- евтината кола на паркинга е Мерцедес, а сервитьорите са с бели ръкавици. И е вкусно.
Image Image Image

Илче

Post by Илче » Wed Apr 13, 2011 8:22 am

Миласара - аз очевдино вече съм :crazy: :crazy: :crazy: от лудницата по приготвянето. Аз отворих всички предишни линкове, даже се чудех дали ен съм го виждла апреди, но очевдино паметта ми е за максимум 5 мин :oops: :lol: Ей за тва утре си печатам инфото и няма забравяне.
Лелеее, бели ръкавици :shock: -а аз си мислех,че е най-вече за семейства просто така, демек да хапнеш докато децата си играят. А едното място на мен ми изглеждаше по-скоро сладкарница и отгоре детска площадка докато си пиеш кафето...явно съм се объркала. Е точно бели ръкавици ни трябват с Тонката smiliesSet1342 :lol:
ImageImage

milasara

Post by milasara » Wed Apr 13, 2011 1:46 pm

Аааа, Илче, цели 5мин. си е истинско постижение- аз не помня повече от 5сек. :mrgreen:
Ето още един клуб, който е в района на вашите http://www.pinokiocenter.com/ Не е най- доброто място на света, но има доста голям двор и когато времето позволява е приятно- ти си седиш и си пиеш кафе, а децата си щъкат наоколо. ;)
Image Image Image

Post Reply