За Кърменето с любов...

Moderator: Fireball

milly vanilly

Re: За Кърменето с любов...

Post by milly vanilly » Wed Dec 11, 2013 1:06 pm

Браво Мирка , чудесно се справяте, И аз не съжалявам за нищо :) За Никол, Бубките са всичко на света :crazy: :D
Преди няколко дни ми каза- Мамо, обичкам те , ама с Бубки повече! т.е. без бубки не ме обича :lol:
Image
Image Image

alex.svoi

Post by alex.svoi » Wed Dec 11, 2013 6:07 pm

Ауу гледам, че не съм се ъпдейтвала скоро ;)
След рожденния ден на Алито,спряхме кърменето преди следобеден сън ;) , остана сутрин като се събуди и вечер :thumbup: бавно, но славно спираме ;) . много ми е сладка като каже " ям- ям мляко" :lol:
Ванили, Никол вечер ли търси да суче или като се присети? ;)
Вече вярвам, че чудеса се случват не само на другите!!!
Image

mata_kosmata

Post by mata_kosmata » Fri Dec 13, 2013 9:30 am

Мирка, честита следваща стъпка :yahoo: Щом се е научила през деня да заспива без кърмене, ще прехвърли постепенно навика и на вечерното.
И аз не съм се ъпдейтвала наскоро, затова да взема да поправя този пропуск. Откакто тръгна на градина, Ника постепенно се научи да заспива там без мама (и без цици съответно). Имаме едно вечерно следградинско "скачване" за няколко секунди до няколко минути, за да тушираме умората и емоциите. После на заспиване заедно с приказката още едно, но вече се случи 2 пъти за последните 2 месеца да го пропуснем, защото "Мамо, при теб е много топло, отивам си в моето легло" :mrgreen: Остава и едно нощно-сутрешно преди зазоряване, което не знам дали се случва редовно, защото тогава спя - просто сутринта я намирам гушната при мен, без да си спомням кога е дошла и какво е правила. На фона на лятното цицоманстване по 100 пъти на ден това нашето си е живо отбиване.
Image Image

alex.svoi

Post by alex.svoi » Mon Apr 28, 2014 12:46 am

И последни за сега новини от мен по тази тема ;) Приключихме с кърменето след 2г 7 мес :daisy: Получи се много естествено и без драми :thumbup: Значи последно време Али искаше да пие мляко сутрин и вечер, ама се задържаше по секунда на цица :lol: - по- скоро и беше навик, отколкото да пие нещо и реших че е време да прекратим ;) Една вечер пак си поиска мляко, казах и че Али е изпила всичкото мляко и вече няма и въобще не настояваше или пък се сърдеше ;) , и така вече 10 дена. От време на време се присеща и иска, но обяснявайки и че няма вече мляко, темата се затваря :thumbup: Доволна съм, че се получи всичко толкова спокойно, сега оставя да махнем и памперса, нооо това вече е друга тема ;)
Вече вярвам, че чудеса се случват не само на другите!!!
Image

Мелани

Post by Мелани » Mon Apr 28, 2014 8:03 am

Мире :yahoo: браво на вас двечките :angel:
За света ти може да си един човек, но за един човек може да си целия свят.
Image

Post Reply