Дюкянче "Искам бебе" - фунийки с НАДЕЖДА, ВЯРА на жар.......

И над 35 сме джиджани мадами, и ако поискаме ще станем мами!

Moderator: Fireball

alex.svoi

Re: Дюкянче "Искам бебе" - фунийки с НАДЕЖДА, ВЯРА на жар...

Post by alex.svoi » Mon Oct 25, 2010 10:40 am

Привет, моми4ета :daisy:

Зази, дано резултатите от биопсията са добри и в неделя ве4е да стартираш, много си близо :thumbup:

Миласара, благодаря ти за подкрепата :yahoo: Може да е лудост, но посещенията ми в клиниката и цялата суета около опита, са ми най-хубавото нещо, което ми се слу4ва тук... Няма да си кривя душата липсва ми Англия :(

Миле, големи красоти на вашата вила :thumbup: , ама явно и фотоапарата много си го бива :thumbup: , е и този, който снима също :thumbup: невероятни снимки, аз обожавам есенните пейзажи, но не и самият сезон ;)
Вече вярвам, че чудеса се случват не само на другите!!!
Image

elora

Post by elora » Mon Oct 25, 2010 12:00 pm

Едно доооста позакъсняло Добро утро от мен :daisy:
Алек, ку-ку smiliesSet1174 smiliesSet1174 !!!! Как е настроението днес :?: А дано съвсем скоро мнооого повече да ти харесва на това място, защото ще си сбъднала една мечта :thumbup: и въобще да не се сещаш за Англия :mrgreen:
ImageИма два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

alex.svoi

Post by alex.svoi » Mon Oct 25, 2010 12:09 pm

Elora, дай Боже :thumbup: Ина4е съм в добро настроение, усмихната съм :daisy:
Image

Margaritka

Post by Margaritka » Mon Oct 25, 2010 12:23 pm

Алекс, пожелавам ти хубава седмица и успешен старт на процедурата! :smiliesSet1020: :smiliesSet1014:

И аз като Миласара ще кажа, че по време на процедура (макар и да съм имала смо една! :daisy: ) се чувствах много приповдигната и окрилена! smiliesSet1168 Мисля, че голям принос за това имаше и персонала на моята клиника - Щерев! :yahoo:

Вярвай в себе си и лекарите си! :smiliesSet1027: smiliesSet1045

alex.svoi

Post by alex.svoi » Mon Oct 25, 2010 12:41 pm

Марги, 4увствам се то4но така както си описала :thumbup: Абе луда работа, на мен ми по-добре в клиниката отколкото при свеки :lol: :lol: :lol:
Image

dara26

Post by dara26 » Mon Oct 25, 2010 3:10 pm

Алекс , и аз така , и аз така! :D По време на процедури съм се чувствала може би най-пълноценна в бебеправенето, част от екипа и главнодействащо лице разбира се :roll: Писалката и аз я бях овладяла :geek: , иначе всички други манипулации ми беше приятно да отида до клиникта да ми направят , инжекциите в смисъл , де ;)
Моето подписче и то в Щерев е изработено :yahoo: , много е спомагателно на цялата магия да вярваш в лекарите и в клиниката! :thumbup:
Късмет! :yahoo:
Image

alex.svoi

Post by alex.svoi » Mon Oct 25, 2010 3:28 pm

Лелее, Даре, моми4ета, зна4и не съм сама в моята си лудост :lol: и вие сте минали през тези емоции :clap: Благодаря ви, 4е споделяте ей така ми става едно хубаво, мило... :yahoo: Срещнах ти ника в блока на Кюбит... и твоят път не е бил лек, но пък сега си имаш прекрасен подпис :daisy:
Image

Margaritka

Post by Margaritka » Mon Oct 25, 2010 4:01 pm

Алекс, гледам, че се разхождаш из Крушландия и си намираш нови крушки изпод есенните листа, които ти носят наслада :daisy:

Продължавай, търси, дерзай, защото въобще не можеш да предположиш какво те очаква...! :daisy: :smiliesSet1019: smiliesSet1331 :smiliesSet1027: :daisy:

alex.svoi

Post by alex.svoi » Mon Oct 25, 2010 4:18 pm

Марги, "хвана ме" :lol: Сега имам много време, и за Крушландия, и за себе си, и за бебо...За 1-ви път от 10г да не работя ;) . Нооо, сега ще ви напусна за малко, отивам да правя един кекс без мляко ;) , та ще видим какво ще се полу4и :D
Image

Zazzy

Post by Zazzy » Mon Oct 25, 2010 4:27 pm

Туй за кекса много не го разбрах, но ако е в прекия смисъл на думата, дай после рецептата, моля :D

И аз съм се чувствала май по същия начин като вас момичета в периодите, когато съм била в процедура. Някак си съм била мобилизирана, понасяла съм всичко без да се оплаквам, без гък да кажа и съм вярвала, че права това, което трябва.
Image

Image За където и да бързате, спрете за малко, дайте шанс на любовта!

Post Reply