Добре дошли в Крушландия!

И над 35 сме джиджани мадами, и ако поискаме ще станем мами!

Moderator: Fireball

Quasimodo

Re: Добре дошли в Крушландия!

Post by Quasimodo » Wed Mar 14, 2012 3:11 pm

Ох, милото то smiliesSet1063 smiliesSet1060 smiliesSet1060 smiliesSet1060 Разбрах!
Знам, че не ми се сърдиш smiliesSet1228 Според мен би станал прекрасен репортер от теб :yahoo:
Нали не се сърдиш :roll:
:yahoo:
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

elora

Post by elora » Wed Mar 14, 2012 3:37 pm

Ейййй, на толкоз цАлувки мили мога ли да издържа :lol: :lol: :lol: :lol:
ImageИма два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

Zazzy

Post by Zazzy » Wed Mar 14, 2012 4:08 pm

И аз като прочетох "коза", си помислих за коза, в смисъл за козичка. Ама чак толкова богата фантазия явно нямам, та да си я представя летяща, че и носеща бързоп в устата си :D

И, Квази, имам още един екзистенциален въпрос: Къде точно са ушите на щъркела :?: Да знам аз..... дет' се вика, може утре да го срещна и да не знам къде трябва да го почеша :D
Image

Image За където и да бързате, спрете за малко, дайте шанс на любовта!

Quasimodo

Post by Quasimodo » Wed Mar 14, 2012 4:18 pm

Зази smiliesSet1228 , отговорът на този въпрос не се намира в учебниците по "Анатомия на щъркелите".
Човек намира този отговор инстинктивно в момента на срещата си с някой от тях. Скоро :smiliesSet1017: , съвсем скоро и ти ще си сред щастливите удовлетворили жаждата си за познание девойки :yahoo: smiliesSet1228 smiliesSet1228 smiliesSet1228 :yahoo:
"Tук сме за да си помагаме един на друг да преминем през това нещо, каквото и да е то"

Quasimodo

Post by Quasimodo » Wed Mar 14, 2012 9:41 pm

Лека нощ, Chares smiliesSet1228 . Дано сънуваш Твоят Щъркел :yahoo: Представяш ли си? Сега лети. Изпълнен с надежда, че ще намери Своето Момиче smiliesSet1228 Знаеш, че и на него не му е лесно. И той има да излети същия път, който имаш и ти.
До утре :yahoo:

@viktoriqna@

Post by @viktoriqna@ » Wed Mar 14, 2012 10:00 pm

Чери, как се чувстваш в Крушландия? Големи сте приказливци smiliesSet1402 . Седянчица сте си организирали, щъркели виждам, че идват smiliesSet1092 smiliesSet1093 . Аз един двоен съм си поръчала, ама нещо не идва ... :? . Все някога ще ме намери.
Image

Image

hristina21

Post by hristina21 » Wed Mar 14, 2012 10:40 pm

Вики,вземи поръчай нещо реално ;) -той затова не идва-един с два вързопа или два с по един,ама къде да ти го изнамерят този "двоен" -майка му и татко му трябва да са се плодили в Чернобил,пък всичко живо избяга от там :problem:
Опс,Елорка е леко гневлива :yahoo: Дано не е на репортера smiliesSet1325 /дето,гузен негонен бяга/...или,иначе казано "на посредника" :mrgreen: smiliesSet1497 smiliesSet1495
Животът е като огледало-усмихнеш ли му се,той ще ти отвърне със същото

dara26

Post by dara26 » Thu Mar 15, 2012 8:12 am

Добро утро , мечтателки в щъркелово зелено! ;) ..... :yahoo:
Квази , много хубаво ни говориш :cry: /тук рева от умиление/ , може ли да поспра и да се вслушам :cry: /туй пак е от умиление/...И всъщност нищо нереално не виждам аз в тез прогнози и перспективи , независимо от кой животински вид са! :D
Хрис , лъсна ли Жужи за предстоящото събитие! :angel:
Илор , попрището ти на фея-орисница не позволява ,мисля, таквиз светски прояви като репортерстването! :yahoo:
Image

elora

Post by elora » Thu Mar 15, 2012 8:26 am

Добрутрооооо, Чарес :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

Даре, щом така казва моя етичен кодекс :eh: и високия ми пост , само шИ махам с пръчка и шИ мълча :D
Zazzy wrote:И аз като прочетох "коза", си помислих за коза, в смисъл за козичка. Ама чак толкова богата фантазия явно нямам, та да си я представя летяща, че и носеща бързоп в устата си :D
Както се забелязва при някои хора вече търпението е на изчерпване, вързопът им трябва да пристига мноУ бързо, че вече не се търпи :D Затова са въвеждат нови думички като бързоп ;) Така че доставчиците да се вземат в ръце :lol:
ImageИма два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо.

hristina21

Post by hristina21 » Thu Mar 15, 2012 9:04 am

Добро утро :yahoo:
Даре,тя,Джулката си е перманентно лъсната. Задължително в събота или в неделя сме на баня и се дезодорираме :mrgreen:
Животът е като огледало-усмихнеш ли му се,той ще ти отвърне със същото

Post Reply